Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

kviz/test

Autor ssabljic, 27. Rujan 2011, 18:21

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ssabljic

Pozdrav
Trebao bih komponentu sa pripadajucim modulima za test/kviz. Moze i da se prekonfigurira naka od postojecih Joomla komponenti (ARI Quiz Lite).
Trebalo bi raditi slijedece.
-registrirani korisnici i gosti da mogu proci kroz nekakav test opceniti (a,b,c,d pitalice) zbroj bodova i kao custom teplate za rezultat (to ima recimo ari quiz lite).
-opcenito kviz sa (Uopće ne, Rijetko, Ponekad, Često, Vrlo često) gdje za svako pitanje neki od odgovora nosi po recimo 1,2,3,4,5 bodova pa ovisno o zbroju istih se stavlja opet neki custom teplate za rezultat
-kviz sa radio button odgovorima (dvije tvrdnje pa da se izabere odgovor)

Znaci to su tipa ispiti/kvizovi koji bi se trebali izraditi i vezati za korisnike na site-u.

To je prvi dio posla. Drugi dio bi bio sve skupa provuci kroz neki od modula placanja. Posto se radi o stranici na kojoj bi korisnici mogli polagati neke ispite dio sadrzaja treba biti zakljucan (kada korisnik plati moze gledati materijale) te nakon toga polagati sam ispit.

Dizajn tocnije template je napravljen mozda ako treba neke prepravke nije problem napraviti ce se. Dosta sadrzaja je uneseno na stranicu (sto uvodnog sto onog za koji korisnici trebaju platiti da bi vidjeli).
Sada bi molio nekoga tko bi se htio primiti toga da mi se javi na mail da se dogovorimo oko placanja ili ako ima ikakvih pitanja posto neke stvari nisu jasne. Molio bi da mi se javi zainteresirani na mail "ssabljic" at "gmail" tocka "com"