Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

QMini News 1.5.2

Autor PodRinjaC, 23. Rujan 2011, 21:56

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

PodRinjaC

Da li bi neko mogao da prepravi ovaj modul znam da je erik majstor za ove stvari, ja bi da se dodaju neke nove opcije

1.Uvodni tekst (uključi - isključi)

2.Naslov (uključi - isključi)

3.Broj karaktera u naslovu (npr. za naslov odaberem 20 karaktera za prikaz, a naslov nekog članka ima 30 karaktera i da se za ostatak karaktera u naslovu prikažu tri tačkice, na primjer Qmini vijesti (Qmini vije ...)

Nadam se da me razumijete evo modul u privitku ...

erik

Može stari. Nema me doma za vikend, ali sam si uzeo na laptop pa napravim kada ulovim vremena.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Citat: erik  u 24. Rujan 2011, 08:44
Može stari. Nema me doma za vikend, ali sam si uzeo na laptop pa napravim kada ulovim vremena.

Bok,

evo složio sam ti ovo sto si tražio i preveo na hrv modul:)

@erik odmori se ;D :pivo:
Truth will set you free

PodRinjaC

E svaka ti cast prijatelju bas onako kako sam ja htjeo, puno ti hvala ...

erik

ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Citat: PodRinjaC  u 24. Rujan 2011, 21:02
E svaka ti cast prijatelju bas onako kako sam ja htjeo, puno ti hvala ...

Nema na čemu ;D

Tu samo da pomažemo jedni drugima a i da vidis da nije samo @erik meštar ;D  :pivo:
Truth will set you free

PodRinjaC

heh sad sam to i vidio, ali cu da ti prijavim jedan bug. Naslov se ne moze iskljuciti... ako napravis neke promjene reci mi u kojoj si datoteci pravio da nju zamjenim lakse je nego da brisem citav modul i ponovo instaliram

Guardian

Citat: PodRinjaC  u 24. Rujan 2011, 21:47
heh sad sam to i vidio, ali cu da ti prijavim jedan bug. Naslov se ne moze iskljuciti... ako napravis neke promjene reci mi u kojoj si datoteci pravio da nju zamjenim lakse je nego da brisem citav modul i ponovo instaliram

Probaj u .xml izbrisati ovo "1" tu:

<param name="showtitle" type="radio" default="1" label="SHOW_TITLE" description="SHOW_TITLE_DESCRIPTION">

Mislim da ti na svaki Aplly ili Save tu vrijednost ponovo ubaci u databazu. Ostavi samo prazno.

Onebeat

Citat: PodRinjaC  u 24. Rujan 2011, 21:47
heh sad sam to i vidio, ali cu da ti prijavim jedan bug. Naslov se ne moze iskljuciti... ako napravis neke promjene reci mi u kojoj si datoteci pravio da nju zamjenim lakse je nego da brisem citav modul i ponovo instaliram

Testirao sam to prije nego sam stavio skidat,pogledat cu ujutro al bas cudno:)

Recu ti sto sam zamjenio ako bude bilo potrebe:)
Truth will set you free

erik

@Guardian: Nije o tome riječ u ovom slučaju. Taj bug se manifestira samo kod tekstualnih polja koja ne mogu biti prazna jer će preuzeti defaultnu vrijednost.

Citat: PodRinjaC  u 24. Rujan 2011, 21:47
heh sad sam to i vidio, ali cu da ti prijavim jedan bug. Naslov se ne moze iskljuciti... ako napravis neke promjene reci mi u kojoj si datoteci pravio da nju zamjenim lakse je nego da brisem citav modul i ponovo instaliram

Nije riječ o bugu nego programskoj logici. Ako želiš potpuno isključiti naslov moraš isključiti opciju "Prikaži link". Dakle:

(Prikaži link = DA i Prikaži naslov = DA/NE) -> prikazuje se naslov sa linkom jer "Prikaži link" ima prednost
(Prikaži link = NE i Prikaži naslov = DA) -> prikazuje se naslov bez linka
(Prikaži link = NE i Prikaži naslov = NE) ->ne prikazuje se nikakv naslov

Dobar posao onebeat!
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Citat: erik  u 25. Rujan 2011, 09:11

Nije riječ o bugu nego programskoj logici. Ako želiš potpuno isključiti naslov moraš isključiti opciju "Prikaži link". Dakle:

(Prikaži link = DA i Prikaži naslov = DA/NE) -> prikazuje se naslov sa linkom jer "Prikaži link" ima prednost
(Prikaži link = NE i Prikaži naslov = DA) -> prikazuje se naslov bez linka
(Prikaži link = NE i Prikaži naslov = NE) ->ne prikazuje se nikakv naslov

Dobar posao onebeat!

Upravo tako,sljedio sam logiku orginalnog koda i samo dodao ovo sto si tražio.
Logično je da mora postojat naslov da bi mogao postavit da bude "link"

@erik - Hvala ovo je bio " Dobar posao na Joomli" ;D 0:)
Truth will set you free

PodRinjaC


PodRinjaC

#12
Onebeat još jedna molba za tebe, na ovom modulu se moze odabrati jedna kategorija vijesti ili sve kategorije vijesti, a ja bih stio da to bude obrnuto da se moze odabrati jedna sekcija vijesti ili sve sekcije vijesti

Da li mi to mozes uraditi ili da odradis da mogu odabrati i kategorije i sekcije vijesti, nadam se da ste me razumjeli zahvalan sam unaprijed ...

Onebeat

Bok,

koliko me sjecanje sluzi kategorije spadaju pod sekcije, a ti si napisao da bi htio da vijesti da se pokazuju iz sekcija.U joomli 1.5.x nemozes kreirat vijest unutar sekcije vec unutar kategorije.Pogledaj modul pa ces vidit da ti pise npr About Joomla/The Project - u ovom slucaju je About Joomla Sekcija dok je The Project Kategorija.
Truth will set you free

PodRinjaC

Da druze upravu si mozda se nisam najbolje izjasnio trenutno u modulu mogu odabrati kategorije samo a ja bi stio umjesto kategorija da mogu da odaberem sekcije ...

Evo da olaksamo jabi da to izgleda kao na ovim slikama slike su napravljene na besplatnom Gt News modulu ...