Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Namještaj po mjeri

Autor henri_007, 21. Rujan 2011, 21:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

henri_007

Delete

Guardian

Ne izgleda kao Joomla stranica.

Ona crna slova nekako mi ne idu na crvenoj i tamo plavoj.
Ja bi tu stavio fiksiran header i top menu. Jer stranica ima malo sadržaja pa šteta da ne ostanu uvijek u prozoru.

Lijepa je inače. Neke stvari me smetaju ali to je više stva rukusa. One bijele trake sa strane. Alli valjda tu ne možeš puno uraditi, vlasnik daje slike.

I onaj module na front bi ja uokvirio. Ne leži mi onako kad se utopi u pozdinu. Umjesto SWF stavio images i neke lijepe arrows za listanje. Malo imaš sadržaja, daj ljudima nešto da imaju klikati da ostanu malo na stranici.

Tom555

Koliko vidim to je Mx_joofree5 predložak. Puno si toga iz njegove osnove izbacio da bi dobio što si tražio, a vidim da si težio minimalističnom dizajnu što si donekle uspio. Možda je vrijedilo potražiti neki drugi predložak koji je po sebi takav. Generalno, nedostaje sadržaja i tu treba puno raditi kao i na dizajnu, posebice tipografiji. Ovo s crnim početnim i zadnjim slovom baš i nema smisla. Možda da staviš središnji tekst u dva stupca s nekoliko manjih fotografija. I, dakako, s dijakritičkim, našim znakovima. Slide bi trebao biti u nekom odnosu. Probaj ga raširiti skroz do kraja desno, ili ga pak smanjiti do pola.
Dobra ideja i osvježavajuća, neobićna joomla stranica koja ima perspektivu.

henri_007

Ovo sa crno bijelim slovima je izričito tražio lik kojemu sam radio, tako da nije moj odabir. Naša slova su izbačena nakon što je stranica završena zbog "SEO-a" ( u izvornoj verziji su bila naša slova ) Sad koliko je to pametno ne znam, nisam baš u tim vodama. Što se sadržaja tiče, moja ideja je bila u lijevi stupac staviti neki modul pa bi i ovaj slider došao na svoje pravo mjesto, ali opet nije do mene.... Hvala vam na kritikama  :)

Tom555

#4
Vidim da si onemogućen u mnogo čemu što se tiće dizajna jer klijent ima svoje razloge.
A ovo glede SEO i naših znakova - ne pije vodu i djeluje jako neprofesionalno. Stoga, između pisanja Namještaj Bubić ili Namjestaj Bubic opredjeli se za ovo prvo jer to u konaćnici u pretraživanju i neće rezultirati značajnim razlikama. Uostalom u Googlu kažu ovo: http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2006/08/how-search-results-may-differ-based-on.html
Slično je kada ovdje u Austriji dobijem email od naših gastarbajtera koji pišu sve bez dijakritika pravdajući se kako ih nema na tipkovnici.  >:D