Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Slideshow mp3-ca?

Autor maleni, 17. Rujan 2011, 18:44

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maleni

Da li postoji neka ekstenzija kao sto je FrontPage SlideShow ali sa time da je unutar svake slike moguce staviti mp3 glazbu da svira. Dakle, kako se vrti slideshow od primjerice 5 slika, tako je i na svakoj slici moguce pustiti pjesmu da svira.

Ako nema takvo nesto, sto preporucate kao zamjenu?

Pozdrav svima!

maleni

Ustvari, mozda ekstenzija da se u pozadini vrte slike dok negdje u kutu (unutar istog modula) postoje mali dugmi za pauzu i sviranje nekoliko mp3-ca kao i saltanje naprijed/natrag?

Guardian

Tražiš nešto što će ti automatski promijeniti muziku kad slide sam promijeni sliku ?

maleni

Krivo sam se izrazio. Moze biti da se vrte slike u pozadini ali da je unutar istog modula moguce odabrati neku pjesmu i istu pauzirati i sl. Kao kod FPSS-a gdje se vrte slike, ali umjesto slika se vrti muzika i neke slike u pozadini.
Bit je da bi trebao staviti unutar ispod logoa stranice nekoliko lijepih slika da se vrte stalno, a da u pozadini ide neka pjesma (koja se po potrebi moze pauzirati).

Hvala.

Guardian

Napravi dvije module pozicije jedna ispod druge. U gornji module staviš neki image rotator module, a odmah ispod u drugi module stavi neki MP3 player module.
Tako ćeš dobiti privid da je jedna cjelina. Stavi u modules Module class suffix = nostyle, ili kako ti već template zahtijeva.

Ako baš hoćeš okvir oko image rotatora i MP3 playera onda oboje stavi kao plugins u jedan HTML custom module.

Sa ovim načinima imaš više slobode. Biraj image rotator i MP3 player po želji sa JED.

Ako sam dobro razumio sve što hoćeš.

maleni

Hmmm. Dobra ideja!  :)