Koristio sam komercionalni Templates

Autor Alfa007, 12. Rujan 2011, 17:07

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Alfa007

Pozdrav,
može mi netko objasniti sljedeće: prošle godine učlanio sam se na 12 mjeseci u Club RocketTheme i koristio sam jedan njihov Templat, 3 sam imao pravo. Istekla je godina dana i sad su počeli problemi sa web stranicom...
Prvo su nestale vijesti, meni je prikazivao vijesti kao blog kategorija, pa je nakon toga i naslovnica pobjelila....Imam backup i trenutno sam sve izbrisao na serveru. Probat ću backup vratiti... Cpanel radi uredno..
Mene zanima da li sam trebao negdje u kodu stranice staviti kakvi broj, pasvord, šifru pa da se vidi da sam templet kupio...Kakva su vaša iskustva sa profi templatima???
Moram spomenuti da unutar mog članstva nije bilo nikakvih problema.

ikiK

#1
Sve ti ljepo piše u njihovim uvjetima. Uglavnom i u kratko ti tvoji "problemi" nemaju nikakve veze s njima. Ne, netrebaš nigdje posebno upucavat nikakve informacije oni znaju da je taj template tvoj preko domene na koju si se registriro. Ti ga smiješ koristit bez vremenskih granica ali ti je nakon godinu dana uskračen pristup support forumu te download sekciji. Isto tako smiješ ga koristit samo na domeni koju si prvo prijavio u tom paketu od godinu dana.

Ja osobno sam imao isti taj paket od godinu dana i sa sigurnošću ti mogu reči da ne povezuješ ove probleme s njima.

Citat:

RocketTheme hereby grants you a revocable, non-transferable and non-exclusive license to use the web templates and other products sold through our web site by RocketTheme (the "products") in accordance with these Terms of Service (the "license") issued by RocketTheme.

NOTE: The term Templates may be used interchangeably to refer to Templates, Themes, or Styles or what ever term constitutes a "skin" for a particular platform

Limited Usage Granted:

You have the right to use the RocketTheme templates on as many concurrent sites as your entitlements provide for. After your membership expires, you may continue to use the templates your entitlements allow for, so the templates are not time-limited. The Developer level clubs grants unlimited implementations of RocketTheme templates as long as the usage complies with the rest of the Terms of Service.

https://www.rockettheme.com/join-a-club?task=termsconditions&clubId=3&priceId=383
...

Tom555

Potpisujem ikikovo mišljenje! Isto iskustvo. Problemi s tvojom stranicom leže negdje drugdje, nije do licence.


oKRamxII

Da, još i Rockettheme koji je sigurno u TOP3 template providera, preveliku reputaciju imaju da bi se ovako nešto događalo... Niti iskreno znam kako bi mogli to izvesti da zeznu bivše mušterije...

Guardian

Gledam neku noć od Youtemplate demo i licencu (ne miješati sa YOO templates). Platiš template za 1 domenu pa onda opet plati 38 $ da skloniš njihov link i logo iz footer.

Ma marš u PM. Neće dugo.

oKRamxII

Citat: Guardian  u 17. Rujan 2011, 10:30
Gledam neku noć od Youtemplate demo i licencu (ne miješati sa YOO templates). Platiš template za 1 domenu pa onda opet plati 38 $ da skloniš njihov link i logo iz footer.

Ma marš u PM. Neće dugo.

Da, pravi potezi kojima ljudima daješ neko drugo rješenje, posjet nekoj *khm* stranici i...