Hidden linkovi na stranici

Autor Ivan, 08. Rujan 2011, 09:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

Prije 3 mjeseca dogodio se pokušaj hakiranja jedne moje stranice (barem su tako iz hostinga rekli). I sad gledam prije par dana onako bezveze "izvorni kod stranice" i vidim tamo neke Turske linkove! Sad kako mi se najlakše toga riješiti? Vidim da ima na svakoj stranici! Što da skinem sve to sa servera pa da sa Dreamweaverom pročešljam ili? Strah me da me Google zbog tih linkova ne bann-a!

Pozdrav

ikiK

Da li je stranica dinamične prirode, tj. da li se sadržaj puno ili uopće mijenjao od tada?
...

Guardian

Gdje vidiš strane linkove ? Dolje na dnu ili vrhu source koda ?

Ivan

<div><a href="http://www.ortamdinleme.com" style="font-size: 3px; visibility: visible; display: none;" title="casus telefon">casus telefon</a></div>


a po sredini negdje

inače www.tjedni-menu.com

pa dodao sam možda 10-ak novih članaka

Guardian

Čini mi se da ti to ARTIO JoomSEF stavlja. Možda free verzijom tako zarađuju. Pogledaj njihovu licencu.

Ivan

A gledao sam malo i nigdje se ne spominju neki treći backlinkovi (stoji da za free verziju autor zadržava pravo da ima backlink). Ovaj backlink vodi na neku tursku stranicu a "pokušaj" hakiranja je bio iz turske tako da....

Guardian

Ugasi SEF, izbriši URL cache i vidi ima li tog linka u kodu. Onda bar znaš da nije to.

Kako sam nabrzinu vidio taj link je od potpuno legalne i normalne firme. Nikakva hackiraja se ne povezuju sa njom.

Ivan

U pravu si Guardian to je do ARTIO JoomSEF-a!   Hvala