Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Odg: Info

Autor Guardian, 06. Rujan 2011, 18:17

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Guardian

Jedno pitanje samo.
Imate li vi ikakve veze sa crojoomla ?

Imaju neki malware na stranici. Mislim samo naslovnica. Upozorenje i ovo u page title:
Best canadian pharmacy | Cheap Prices | Fast Delivery By Airmail

erik

Ne, crojoomla.com je privatna stranica. Ja gledam ali ne vidim maliciozni kod...
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Guardian

Onda nema veze. Opera me upozori, koristi Yandex scan za stranice.
U page title stojoi to gore, znači netko im nešto stavio u index.php od template.

Ali nije bitno. Slučajno otišao do njih da vidim njihov template, design i stranicu.

wooer

Imali smo mi veze s crojoomlom ali oni nisu željeli više imati veze s nama.

Mnogo toga je tamo bilo što je imalo funkciju odbijanja posjetitelja sa stranica, a sada su valjda kao poseban feature stavili malware.

@erik: malware se i meni pojavljivao nedavno na cj siteu kad sam pošao tražiti neke stare informacije
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

oKRamxII

Citat: Guardian  u 06. Rujan 2011, 18:17
Jedno pitanje samo.
Imate li vi ikakve veze sa crojoomla ?

Imaju neki malware na stranici. Mislim samo naslovnica. Upozorenje i ovo u page title:
Best canadian pharmacy | Cheap Prices | Fast Delivery By Airmail

Pogledaj malo starije postove napočetku ovog foruma, možda neke stvari bolje shvatiš. Nije ni meni bilo lako kad sam se registrirao u tom "prijelaznom razdoblju" kad je došla Joomla-Hrvatska, a nisam imao nikakve veze s CroJoomlom, posjetio ju valjda par puta.