Facebook share ne radi odjednom, da li još netko ima sličnih problema ?

Autor Retro Alfa, 05. Rujan 2011, 09:05

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Retro Alfa

Sada se događa kad netko klikne share button, na zidu se pojavi samo link stranice a ne kao prije naslov članaka sa slikom i intro tekstom. Zanima me jel netko ima sličnih problema jer probao sam par pluginova i kod svakog imam istu grešku.

oKRamxII


ikiK

To ti je obično problem kod fejsa. Svako malo kod njih se desi da ne povuku kako spada sve informacije. Ja sam isprobao i testirao dosta njih, čak sam upravo zbog ovog problema bio nekih 10 dana na službenoj podršci za jedan takav dodatak kada se odjednom sve samo popravilo. Preporučam strpljenje neko vrijeme pa tek onda kreni razbijat glavu.
...

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

Citat: ikik  u 05. Rujan 2011, 12:44
To ti je obično problem kod fejsa. Svako malo kod njih se desi da ne povuku kako spada sve informacije. Ja sam isprobao i testirao dosta njih, čak sam upravo zbog ovog problema bio nekih 10 dana na službenoj podršci za jedan takav dodatak kada se odjednom sve samo popravilo. Preporučam strpljenje neko vrijeme pa tek onda kreni razbijat glavu.
Sada sam išao tražit taj forum, zabunio sam se u vezi greške koja se pojavljivala. Naime greška je bila "page unreachable" , i problem je bio u fejsu.
Zanemarite/izbrišite moje postove.
...

Retro Alfa

Citat: oKRamxII  u 05. Rujan 2011, 12:04
Jesi probao na drugoj nekoj stranici?

Mislio sam da netko od Vas ako ima fshare na stranici da proba pa da mi javi. :D
Jer do neki dan je sve normalno radilo a sad odjednom dobijem samo link domene.

Surfao sam malo i vidim da dosta ljudi ima problema s time i svi krive Facebook ili template, ali kako je prije radilo na ovom templejtu nema razlgoa da odjednom prestane ( bar se nadam )