Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Eplati

Autor marko227, 01. Rujan 2011, 21:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

URL: www.eplati.com
Predložak: JA Mesolite II
Korišteni dodatci: Virtuemart, RS Monials
Dodatno programiranje: ništa posebno
Navedite bar dva specifična područja ili elementa u vezi kojih želite čuti savjet ili kritiku (npr. dizajn, kod, grafika, navigacija...): Dajte svoje mišljenje o preglednosti i dostupnosti informacija

Guardian

U košarici neke ikonice daju Not found error. Možda prevesti do kraja chat window. Inače super template za VirtueMart.

Tom555

Izvrsno, sve pet!

marko227

Hvala na komentarima. Guardian može screenshot tih ikona sa greškom? Nisam uspio pronaći to. Chat vuče prijevod sa vanjskog servera i stranice (zopim.com) a trial je verzija pa zato nije kompletan prijevod.

Guardian

Citat: marko227  u 01. Rujan 2011, 22:18
Hvala na komentarima. Guardian može screenshot tih ikona sa greškom? Nisam uspio pronaći to. Chat vuče prijevod sa vanjskog servera i stranice (zopim.com) a trial je verzija pa zato nije kompletan prijevod.

Nemoj se prijavljivati, stavi nešto u košaricu, odi na nju i gdje da klikneš Not found. Reload, Delete, Pošalji, Naplata.

fab3r

Sviđa mi se...čak sam se na trenutak mislio ostavit koji ojro ali sam se na vrijeme zbremzao jer ionako nemam vremena za igru  :'(

Izbor templatea odličan, zbilja je ok! Funkcionalnost je također na razini, jedino što bih osobno dodao je povezivost sa socijalnim mrežama (face, twitt) dakle...lajkovi i sl.

Zanimljiva mi je i ova reklama na backgroundu stranice i htio bih to primjeniti na više svojih site-ova. Odličan mi je primjer onoga što ima 24sata. Bi li možda bio voljan podijeliti to znanje?  ;D

marko227

Iako nisi potrošio ni jedan euro podjelit ću znanje :)
Ta reklamica je obični modul, malo dorađen za moje potrebe http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/popups-a-iframes/6571

A razmišljao sam i o tim likeovima i tweetovima ali bojim se da će za sada ostati bez toga.

Kad smo kod funkcionalnosti, ovoa greška što je gore Guardian spominjao javlja se kad je uključena standardna Joomla optimizacija za tražilice. Kad isključim radi bez problema. Ima tko kakvo rješenje?

zvone85

Sve u svemu, lijep i pregledan sajt. Možda samo da dodaš malo prostora između boxa sa cijenom i opisa/ocijene/.. pogledaj screen.


marko227

Citat: zvone85  u 03. Rujan 2011, 07:34
Sve u svemu, lijep i pregledan sajt. Možda samo da dodaš malo prostora između boxa sa cijenom i opisa/ocijene/.. pogledaj screen.

Hvala Zvone, prostor dodan...

Guardian

Citat: marko227  u 02. Rujan 2011, 19:28

Kad smo kod funkcionalnosti, ovoa greška što je gore Guardian spominjao javlja se kad je uključena standardna Joomla optimizacija za tražilice. Kad isključim radi bez problema. Ima tko kakvo rješenje?

Mora Virtuemart checkout i basket opcije raditi sa Joomla native SEF. Pogledaj na njihovom forumu jesi sve dobro namjestio. I u global opcijama od Virtuemart.
Fali ti u URL "index.php" kad klikneš na te ikonice.

marko227

Citat: Guardian  u 03. Rujan 2011, 20:18
Mora Virtuemart checkout i basket opcije raditi sa Joomla native SEF. Pogledaj na njihovom forumu jesi sve dobro namjestio. I u global opcijama od Virtuemart.
Fali ti u URL "index.php" kad klikneš na te ikonice.

Znam da mora ali evo kod mene neće da radi. Ovaj index.php i kad ručno upišem u address bar također javlja "Not found" kad je Joomla SEF uključen.

Guardian

Na jednom mjestu u Virtuemart global conf imaš da upišeš URL. Vjerujem da si to popunio ali pogledaj. Isključi HTTPS pa probaj.

Sad kad klikam na te ikonice javi: Vaša košarica trenutno je prazna.

fab3r

Citat: marko227  u 02. Rujan 2011, 19:28
Iako nisi potrošio ni jedan euro podjelit ću znanje :)
Ta reklamica je obični modul, malo dorađen za moje potrebe http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/popups-a-iframes/6571

Hvala! Na Joomla Daysima platim pivo   ;D

oKRamxII

Fino ovo izgleda, sve nekako odgovara na svom mjestu, izgled nije prenapadan, jednostavan... Sve u svemu i nemam neke kritike, cjepidlačio bi u suprotnom (nepotrebno). A i tko zna, možda će mi ovaj link zatrebati jednog dana u svrhe baš što ova stranica radi =)

marko227

Citat: fab3r  u 04. Rujan 2011, 22:44
Hvala! Na Joomla Daysima platim pivo   ;D

Zar nećemo tražiti sponzora za pivo pa da bude mukte :)  :pivo:

@ oKRamxII hvala na komentarima