Skrivena stranica

Autor tito, 01. Rujan 2011, 12:46

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tito

Postoji li neka komponenta unutar koje mozete pisati clanke i neke komentare. Neko bi rekao standardni joomli clanak sa jcomments il sl. i podesiti access samo za odredjene grupe. Neko drugi bi rekao Kunena sa odredjenim accessom.

Ne zelim to, samo zelim sigurnu i isprobanu komponentu.

Onebeat

Bok,

a da probas k2 komponenetu?

Ja je vec koristim godinu dana i nemam nikakvih problema - prezadovoljan ;D
Truth will set you free

erik

Joomla 1.6 /1.7 ima nativni ACL tako da ti ne trebaju dodatne komponente za to.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

tito

Izgleda da nisam bio jasan. K2 je komponenta za clanke, a Erik znam da ima ali zelim komponentu specijaliziranu za tu svrhu radi sigurnosti. Hvala vama u svakom slucaju.

Trazio sam iskustvo od nekog ko je vec sreo neku takvu komponentu (ako postoji) specijalno kodiranu za tu svrhu.

Onebeat

Citat: tito  u 02. Rujan 2011, 01:36
Izgleda da nisam bio jasan. K2 je komponenta za clanke, a Erik znam da ima ali zelim komponentu specijaliziranu za tu svrhu radi sigurnosti. Hvala vama u svakom slucaju.

Trazio sam iskustvo od nekog ko je vec sreo neku takvu komponentu (ako postoji) specijalno kodiranu za tu svrhu.

Pozdrav,

u prvom postu se trazi

Citat: tito  u 01. Rujan 2011, 12:46
Postoji li neka komponenta unutar koje mozete pisati clanke i neke komentare.

i dao sam jednostavan odgovor.A ono sto je Erik ponudio je ugrađeno u joomlu, uopce mi nije jasno u cemu je problem...
Truth will set you free

tito

#5
Da ne objasnjavamo ko je koga pogresno skontao. Nasao sam sto mi treba. Hvala vama u svakom slucaju.

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/content-restriction/12685

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/content-restriction/6143

Samo ima li nesto ovako ali free?

Guardian

Malo si krivo objasnio. Treba li ti submission-write prema određenim Grupama ? Ili ti treba samo da regulira Article i Content Access-Read ?

ikiK

Bilo bi dobro da se iznese ideja iza ovog, imam i ja neko rješenje no nisam siguran da li je potrebno jer je pomalo nejasna namjena...
...

tito

Odredjenoj grupi korisnika zelim osigurati podatke servera i tutoriale, sto ce oni moci citati tek kada se uloguju kroz datu stranicu.

Guardian

Citat: tito  u 05. Rujan 2011, 14:01
Odredjenoj grupi korisnika zelim osigurati podatke servera i tutoriale, sto ce oni moci citati tek kada se uloguju kroz datu stranicu.

Imaš mogućnost da se link na meniju pokaže tek kad se logiraju. Pa mogućnost da se Article pokazuje samo jednoj grupi. Kombiniraj nešto sa tim. Lako ti staviti neko upozorenje negdje da se moraju prijaviti za čitanje.

ikiK

#10
Dovoljan je kao što je Erik rekao ACL. Napravi novu  korisničku Grupu te pristupnu razinu prikaza. Napravi članak i dodaj ga novoj menu stavki i za oboje namjesti Pristup na svoju grupu. Te po potrebi još namjesti i za članak "Dozvole Članka".

A ako baš želiš još jedan poseban log in, igraj se s ftp lozinakama i folderima. Netreba biti članak, tj u foldere pobacaj neki format tutorijala ili čega već...
...