Posao: jednostavna Joomla komponenta (HITNO trebam ponudu)

Autor zvone85, 28. Kolovoz 2011, 22:02

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvone85

Pozdrav ekipo,
da ne duljim, trebam izradu jedne jednostavne komponente za Joomlu, koja mi treba u roku 2-3 tjedna (ovo je dan-dva posla nekome tko zna što radi), ali je mala "caka" da mi ponuda(cijena) treba HITNO. zatrpan sam poslom i molim da mi se jave samo oni koji imaju iskustva sa izradom komponenti. Plaćam u kešu ili na račun, svejedno mi je, detalji na PVT.

Radi se o slijedećem:

BACKEND DIO

- Imamo recimo XY KATEGORIJA
(mogu se dodavati nove kategorije, kategorija ima svoju "ikonu", osim imena kategorije,  bitan je i datum kreacije kategorije).

- svaka kategorija može imati neograničeno ZAPISA
Svaki ZAPIS ima slijedeća POLJA: Ime, cijena, datum, KATEGORIJA, link,
Sva polja se u back-endu upisuju manualno (nakon add new ZAPIS), osim KATEGORIJA koja se bira iz dropdowna .


FRONT END DIO

- Moguć je pregled nadolazećih ZAPISA (sa pripadajućim poljima) u tabličnoj formi, sa mogućnosti sortiranja po svim POLJIMA (default po datumu).
- Moguć je pregled održanih ZAPISA (sa pripadajućim poljima) u tabličnoj formi, sa mogućnosti sortiranja po svim POLJIMA.

Moguć je pregled TOP 10 KATEGORIJA , ali da je rangiranje temeljeno na zbroju vrijednosti svih POLJA "cijena" unutar ZAPISA u kategoriji. također, da se u toj tablici uz ime kategorije ispiše i ukupni broj ZAPISA unutar kategorije, te ikona kategorije.

Svi "pregledi" se odnose na jednostavnu tabličnu formu...


Konkretan primjer:
Za KATEGORIJU uzmimo Ime igre (NPR. world of warcraft)
Za ZAPIS uzmimo Ime Turnira (NPR. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u world of warcraft)

U backendu se unose samo turniri (sa imenom turnira, datumom, nagradom i ostalo..)
U frontendu se mogu prikazati slijedeći moduli:
- nadolazeći turniri (sa detaljima)
- Svi turniri (prethodni)
- 10 najplaćenijih igara (temeljeno na zbroju zarada sa turnira u toj igri, kao i prikaz ukupnog broja turnira u toj igri)


Eto, to je to, nadam se da je dovoljno jasno... :)

nadam se da će se netko javiti!
LP,
Zvone



Može lock, posao dogovoren.