Izgled izbornika - Arister

Autor Sanda, 27. Kolovoz 2011, 01:13

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sanda

Radila sam u aristeru temu i u Aristeru je izbornik editiran po mojoj želji,a na stranici je baš bezvezni...znam da to trebam nešto podesiti u Naprednim opcijama pa pretpostavljam CSS Sufiks Modula..ali nemam pojma što upisati....evo slike pa usporedite
Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Guardian

#1
Pod Module Class Suffix upišeš art-vmenu. Ili umjesto art nešto drugo ako si mijenjala pri eksportu template iz Artisteer.

Daj promijeni naslov da se zna da je Artisteer tema, dodaj možda i vertical menu riječi ?
To je bitno zbog svih onih početnika koji će u budućnosti pretraživati podforume.

A i nama uštedi vremena pa se možemo više posvetiti onima koji ne mogu naći odgovor na forumu.

komir

Prva slika ti je vertical menu u Artisteru, a druga slika ti je menu u artisteru, ako želiš da ti druga slika izgleda kao prva , u artisteru moraš urediti menu, nalazi ti se pod tabom  :D menu  :D
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

komir

Citat: komir  u 17. Rujan 2011, 22:51
Prva slika ti je vertical menu u Artisteru, a druga slika ti je menu u artisteru, ako želiš da ti druga slika izgleda kao prva , u artisteru moraš urediti menu, nalazi ti se pod tabom  :D menu  :D

Krivo sam ti rekao  :nevin: to ti je sidebar i u artisteru se editira u tabu istoga naziva
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting