Prikaz modula samo neregistriranim članovima

Autor etagure, 26. Kolovoz 2011, 20:37

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

etagure

Imam custom module koji bi želio da se prikaže samo neregistriranim članovima, kad se registraju prikaz modula nestane. Dali je to moguće?
I zanima me dali se mogu registrirani članovi (ne autori, publišeri...nego registrirani članovi) grupirati. Recimo jedni članovi da budu u grupi A drugi u grupi B itd
Pozdrav i hvala

Guardian

Probaj sa Advanced Module Manager. On ti mislim ima opciju da module pokazuješ ovisno o korisničkim grupama koje izabereš. Kao "izostavi" ili "prikaži" odprilike.

http://www.nonumber.nl/extensions/advancedmodulemanager

Ja to koristim za 1.5 na svakoj stranici za razne stvari, jer popuni dobro jedan core nedostatak Joomle. Mislim da za 1.7 ne treba, nisam siguran.

Onebeat

Citat: etagure  u 26. Kolovoz 2011, 20:37
Imam custom module koji bi želio da se prikaže samo neregistriranim članovima, kad se registraju prikaz modula nestane. Dali je to moguće?
I zanima me dali se mogu registrirani članovi (ne autori, publišeri...nego registrirani članovi) grupirati. Recimo jedni članovi da budu u grupi A drugi u grupi B itd
Pozdrav i hvala

Ja sam to rijesavao starim dobrim kodom i nerazmisljam vise o tome:)Ako hoces posalji mi kod templatepa cu ti ugradit ili da ti ostavim kod ovdje:)

Mislim da sam probavao ovaj advanced module manager i nije mi se svidio:)
Truth will set you free

etagure

Nisam Vas shvatio koji kod treba ti poslati, jeli index.php od templatea?
Ili mi recite što da upišem i gdje pa ću sam napraviti
Puno hvala

Onebeat

Da index.php od template:)
Napravit cu ja pa da vidis kako je to slozeno,kod postoji ovdje vec - potrazi moje stare postove:)
Truth will set you free

ikiK

#5
http://www.crojoomla.com/forum/index.php/topic,11248.0.html
Citat:<?php
$user =& JFactory::getUser();
if($user->guest){
...
...

Onebeat

Bok,

evo kako sam ja sakrio modul za prijavu a nakon prijave se na istoj poziciji pojavi korisnički izbornik

1. u vrhu template ubacit ovo


<?php

$user =& JFactory::getUser();
// getting User ID
$userID $user->get('id');

?>



2. ubacit ovo na mjesto gdje ti odgovora


<?php
 
if($user->get('guest') == 1)
{
?>

<jdoc:include type="modules" name="login" />
<?php } else { ?>
<jdoc:include type="modules" name="usermenu" />
<?php
}
?>



U prijevodu bi značilo:"Ako je korisnik gost prikazi modul za prijavu a ako nije onda prikazi korisnički izbornik"


Truth will set you free