Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

sam svoj majstor

Autor nerodiko, 15. Kolovoz 2011, 10:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nerodiko

Pozdrav joomla zajednici.
Zanima me vaše mišljenje o novom izgledu već relativno starog site-a.
http://www.majstor-u-kuci.com
predložak: magazine plazza
moduli: super banner slideshow, globalnews, maxi menu CK ...
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

fab3r

Malo sam pregledao početnu stranicu. Ovako, sve u svemu nije loše.

Dao bih primjedbu na naslove kategorija koji se nalaze raspoređeni po glavnoj stranici i imaju plavu pozadinu. Nekako mi ne leže. Možda malo masnija pozadina i veća slova tako da se ta pojedina sekcija razlikuje (u suprotnom vidim veliko šarenilo i nemogu se odlučiti što bih želio otvoriti). Trenutna crna podcrtana slova mi nikako nisu za to (ili je to stvar ukusa, neznam).

Dio gdje se traži suradnik je ok zamišljen jedino je možda onaj zadnji korak trebao biti zamijenjen nekakvim obrascem.

Nekako mi onaj pretvornik mjera nije za ono dolje mjesto u footeru...ali vidim zašto je tamo (pretpostavljam zbog toga da popuni prazninu što je ajde ok, a funkcionalno)

Korisne linkove treba malo dotjerati (neki su crni, neki crveni a neki plavi? zašto?)

dali mi se to čini ili su u modulu za aktualno smještene reklame?

To je ono što sam odokativno uspio pregledati, uglavnom, stranica je ok iako bi se dalo još raditi  ;)

nerodiko

hvala na primdjedbama, uvije su dobrodošle :)
slažem se, i popravit ću naslove kategorija, nisu ni meni baš nešto...
pretvornik mjera je točno tu, kako si rekao, ali čini mi se jako korisna stvar.
aktualno? to mi je promaklo, ispravit ću u reklame.
još jednom hvala na opaskama, i ljepi pozdrav
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

zvone85

jedan detalj mi je "zapeo" za oko :)

Naslovi ovih modula ispod slidera su ti previže zaljepljeni u lijevu stranu:
npr. "Namještaj - Uradi sam" je skroz lijevo..
Dodaj padding od lijeve strane par piksela 8da bude u ravnini sa početkom slike?) ..
- (.gn_header_1 )

u ovom modulu najčitaniji članci isto fali malo "prostora" i border se ne vidi (desni) jer je definirana širina:
- za ".fn_static_2" makni definiranu širinu i visinu i dodaj padding mali (2,3), izgledat će puno bolje i profesionalnije.

Sve u svemu, zgodan i koristan sajt!

nerodiko

puno hvala na sugestijama i pohvalama posebno :)
popravio sam stvari koliko sam mogao
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

Guardian

#5
Nije loše. Dobro iskorišten prostor. Ta stranic aima dosta sadržaja.

Samo da sam neki surfer početnik (ili bolje reći Joomla početnik) dobro bih se namučio da skužim da je ono gore top menu.
Jesi nešto manualno radio na njemu ? Izgleda mi skor čudan, bar na Opera browser.

Ostao ti je link na templateplazza stranicu u footeru. Pa ga skloni ako licenca dozvoljava.

Tom555

Logo je najlošiji dio stranice i na njemu trebaš još puno raditi (tipografija, boje), a na stranici ujednači i smanji broj boja. Isto tako, problematični su i banneri i reklame koje nikako nisu dobro napravljene.
Ukupan dojam je dobar, a uz ove popravke, vidjet ćeš, djelovat će puno ozbiljnije.

nerodiko

trudit ću se ispraviti i ove stvari što ste naveli, to su mi dragocjene informacije...logo je poslužio neko vrijeme, i slažem se da mora u redizajn...glavni meni je profi uradak, i profi template, meni se čini jako dobar, ali ako ti se čini da nije baš pregledan, reci molim te što bi bilo dobro izmjeniti, boju polja, teksta ili nešto drugo?
hvala
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

nerodiko

portal sređen i prijavljen na Vidi web top 100
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

oKRamxII

Sretno u svakom slučaju!