Potrebna pomoč

Autor Narednik, 10. Kolovoz 2011, 11:42

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Narednik

Kako napraviti članke da izgledaju ovako ;

http://www.ribolov.hr/slatkovodne-ribe

zaći da imaju oni koji gledaju za pritisnuti od jedan do sedam da ne bude ovako u nedogled ;

http://www.srd-ludbreg.hr/index.php/slatkovodne-ribe

Hvala unaprijed !!

erik

Dobrodošao naredniče!

U globalnoj konfiguraciji uključi "Koristi Apache mod_rewrite" i preimenuj datoteku htaccess.txt u .htaccess
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

zvonac99

Mislim da čovjek pita za pagination, lijepo za naslovnicu ili blog kategoriju ili što već... odrediš koliko želiš primarnih članaka, sekundarnih članaka i linkova na naslovnici...
I noga u dupe je korak naprijed

jaso

Strict Standards: Static function JDatabase::test() should not be abstract in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\database\database.php on line 350

Strict Standards: Accessing static property JCache::$_handler as non static in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\cache\cache.php on line 394

Strict Standards: Accessing static property JCache::$_handler as non static in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\cache\cache.php on line 396

Strict Standards: Accessing static property JCache::$_handler as non static in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\cache\cache.php on line 396

ovo mi se pojavi na stranici kad instaliram joomlu,ako moze pomoc kako da se rijesim ovoga da ne lutam puno? :) hvala unaprijed

Onebeat

Citat: jaso  u 29. Kolovoz 2011, 20:36
Strict Standards: Static function JDatabase::test() should not be abstract in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\database\database.php on line 350

Strict Standards: Accessing static property JCache::$_handler as non static in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\cache\cache.php on line 394

Strict Standards: Accessing static property JCache::$_handler as non static in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\cache\cache.php on line 396

Strict Standards: Accessing static property JCache::$_handler as non static in C:\xampp\htdocs\hejas\libraries\joomla\cache\cache.php on line 396

ovo mi se pojavi na stranici kad instaliram joomlu,ako moze pomoc kako da se rijesim ovoga da ne lutam puno? :) hvala unaprijed

Bok, a sto je u liniji koda 396?
Truth will set you free

jaso

return $this->_handler;
ovo je u liniji koda cache.php 396

jaso

$this->_handler = JCacheStorage::getInstance($this->_options['storage'], $this->_options); - ovo je u liniji 394

i u liniji database.php line350=abstract public static function test();

Onebeat

Bok,

pogledaj ovaj link Klik

Malo googlanja ovih grešaka i nasao sam da nisi jedini kojem se to događa ;D

p.s. probaj prekopirat cijelu joomlu bez installation foldera da ti zamjeni foldere i datoteke, čisto me zanima hoce li te vise zezat :)
Truth will set you free

jaso

Citat: Onebeat  u 30. Kolovoz 2011, 08:22
Bok,

pogledaj ovaj link Klik

Malo googlanja ovih grešaka i nasao sam da nisi jedini kojem se to događa ;D

p.s. probaj prekopirat cijelu joomlu bez installation foldera da ti zamjeni foldere i datoteke, čisto me zanima hoce li te vise zezat :)

hvala za link..pomoglo je,sad je udure:) upravu si,mogao sam proguglat,sry