joomla_antivirus_logo

Autor Tema: Joomla admin sve sporiji i sporiji ...  (Posjeta: 616 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

erbi

• Ozbiljan forumaš
    • Radio Tomi
Joomla admin sve sporiji i sporiji ...
« : 19. Prosinac 2018, 11:16 »
Sve je bilo OK, a sada kod kogiranja je Joomla admin sve sporiji i sporiji. Na admin panelu imam uključen modul quick icn. Tamo kontroliše joomlu i extensins od 30-50 sekundi, a onda je joomla ver nepoznata, isto extensions. Kad isključim ovaj modul sve ide brzo kako treba.

Možda ko zna, gdje tražiti grešku?

Joomla je 9.9.1, php 7.1.25, template isis
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac 2018, 11:18 erbi »

Dario

• Global Moderator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
Odg: Joomla admin sve sporiji i sporiji ...
« Odgovori #1 : 01. Siječanj 2019, 19:46 »
Treba pogledat konzolu i error log.... Vjerojatno ti neki od update servera na Update sites šteka i od toga onda sve živo zblokira.... Ja nakon deploy-anja stranice, gasim taj modul i onda periodički odem ručno napravit update-ove....

Ovaj problem sporosti jer u tome kaj se u pozadini pingaju update sajtovi, i imam osjećaj da na svaki link koji odeš u adminu (a da ne pustiš da se to odvrti do kraja) - ide svaki put ispočetka.... Ja znam otvarat po nekolko tabova, to mi je nekak normalno i kad je taj modul uključer - brate.... 3 dana se otvara sve i u pravilu kad završi onaj prvi (s tim modulom), učitaju se i ostali... :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

joomla_antivirus_logo
anything