Razna mini pitanja o Joomli

Autor Nathan_01, 04. Travanj 2013, 00:05

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nathan_01

Otvaram još jednu temu, ali ovako zbirnu temu za razna mala pitanja u vezi rada Joomle.
Poslije se lako podijeli u više tema neka rasprava, ako se bude raspravljalo.

KOMENTO - default avatar

Moje prvo pitanje je za one korisnike koji koriste dodatak Komento za komentiranje članaka.
Kako da promijenim onaj default avatar Mystery Mana? Malo sam guglao, no većina se odnosi na Wordpress, no ne na Joomlu.

Mihael [ORION]

prije svega sve postavke oko Avatara u Komentu za Joomlu su pod Komento -> Integrations, pa klik na Joomla Article (ili K2 ako ga koristiš).

Nakon toga u tabovima odabrat Layout, pa u podtabovima Avatar. Ovdje su sve postavke...

ikiK

#2
site/classes/profileVendors.php

Izgubio sam sat i pol i odustajem, uglavnom trebalo bi promjenit jednu od klasa intergracija da vuće direkt avatar s servera ili dodat novu klasu.

Samo mi nemoj reči da u biti koristiš neku od komponenti koja je ponuđena u intergraciji, jer onda tamo u njoj mjenjaš default avatar uz modifikaciju na mjestu gdje te Mihael uputio. A ako se tvoje pitanje odnosilo da bi mjenjao avatar bez intergracija na sajtu e onda treba napravit gore navedeno.
I moram nadodat da mi je prosto nevjerojatno da nemaju opcija osim intergracija.
...

Nathan_01

Mihael za te opcije znam, no nema opcije da se postavi default avatar, mogu birati samo između tog MM-a i još par njih.
Avatari su preko Gravatar.com koliko sam skužio, tako sam ja sebi i stavio avatar, registrirao se kod njih i uplodao, no za Goste me zanima, htio bi da imaju neki drugi avatar, ne taj Mystery Man.

Mislim da je ovo što je iKiK rekao, trebao bih to promijeniti u profileVendors.php.