Kako i gdje obrisati hit-ove u joomli 2.5.9

Autor dada, 05. Ožujak 2013, 15:09

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Pozz,

možda je ovo malo čudno pitanje ispričavam se unaprijed ali ja bih htjela postaviti hint na 0, da krene ispočetka brojanje ali ne mogu nikako nači gdje da to obrišem ?

Molim pomoć

hvala

dada


ikiK

Pokreni ovaj sql kod u phpmy adminu na svojoj bazi; update jos_content set hits=0
...

dada

Citat: ikiK  u 05. Ožujak 2013, 15:20
Pokreni ovaj sql kod u phpmy adminu na svojoj bazi; update jos_content set hits=0

Kao prvohvala,

kako to misliš pokreni ovaj kod... baš se ne kkužim u baze

d

Dario

Citat: dada  u 05. Ožujak 2013, 16:59
kako to misliš pokreni ovaj kod... baš se ne kkužim u baze

Odeš u panel svog hostinga, i negdje bi trebala imati phpMyAdmin koji služi za administriranje baze. Nakon što ga otvoriš, treba izabrat bazu iz drop down menija s lijeve strane ili kliknut na bazu od dotične Joomle, pa onda u desnom dijelu imaš SQL tab na koji klikneš i tamo paste-aš ovaj kod i klikneš OK....

pazi samo na prefix baze, u ovom primjeru je to jos_content, ali kod tebe je to sigurno drugačije ako se radi o Joomli 2.5
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

dada

evo šaljem dva priloga da mi kažete da li je to to jer se malo grozim te baze da nešto ne zeznem

hvala

ikiK

#6
Je to je to, SAMO PAZI da u ljevoj traci iz drop downa izabereš pravilnu bazu ukoliko ih imaš više! Ako nemaš samo kopiraj ovaj kod; update jos_tano5content set hits=0 na to mjesto i stisni run, pisat će ti da je jedan red promjenjen i pogledaj rezultate. ;)
I kako je kolega napomenuo primjeti da je kod promjenjen da paše tvojoj bazi, na  jos_content je dodano;  jos_tano5content.
...

dada

Citat: ikiK  u 06. Ožujak 2013, 10:47
Je to je to, SAMO PAZI da u ljevoj traci iz drop downa izabereš pravilnu bazu ukoliko ih imaš više! Ako nemaš samo kopiraj ovaj kod; update jos_tano5content set hits=0 na to mjesto i stisni run, pisat će ti da je jedan red promjenjen i pogledaj rezultate. ;)
I kako je kolega napomenuo primjeti da je kod promjenjen da paše tvojoj bazi, na  jos_content je dodano;  jos_tano5content.

HVALA ,

stvar radi ko sunce  ;D

hvala