Problem sa podmeniem (submenu) J! 2.5

Autor tito, 17. Siječanj 2013, 15:20

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tito

Pozdrav.

Svaku temu koju instaliram na Joomla 2.5.8 ima problem sa prikazivanjem podmenia (submenu). Uopste ga ne prikazuje iako demo istih tema na izvornoj stranici pokazuje submenu bez problema.

Onebeat

Citat: tito  u 17. Siječanj 2013, 15:20
Pozdrav.

Svaku temu koju instaliram na Joomla 2.5.8 ima problem sa prikazivanjem podmenia (submenu). Uopste ga ne prikazuje iako demo istih tema na izvornoj stranici pokazuje submenu bez problema.

Da bi to izgledao i radilo kao i u demo verziji moras malo zasukatt rukave ili ako je placeni template trebao bi dobit quickstart verziju template...
Truth will set you free

Dario

1. Prvo provjeri da li ti je modul na dobroj modulskoj poziciji, odnosno da modulska pozicija kojoj je dodijeljen - stvarno postoji
2. Provjeri da li je modul publish-an
3. Provjeri da li je modul dodijeljen svim stranicama (meni ovo u pravilu uvijek promake :) =
4. Isključi keširanje od strane Joomle - ako je uključeno
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

Nije na odmet provjeriti i parametre modula izbornika gdje se definira raspon dubine prikaza podizbornika, a tamo se nalazi i opcija uključivanja/isključivanja prikaza podređenih izbornika.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tito

Opet isti problem sa jednom temom. U ovoj temi ne postoji pozicija za menu, vec se za istu koristi Helix System Plugin od Joomshaper. Moze se skinuti ovdje. Na svakoj drugoj stranici se ucitava padajuci meni osim sa glavne odnosno home stranice.