edit description i keywords kroz SQL bazu-tablicu u phpMyAdmin

Autor Ivan_C, 01. Prosinac 2012, 20:53

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan_C

Ima li mogućnosti editiranja description i keywords kroz SQL bazu-tablicu u phpMyAdmin.
Imam postavljeno oko 100 menu-linkova. S obzirom da nisam postavljao description i keywords prilikom kreiranja, želim kroz tablicu to izmjeniti, da ne otrvaram svaki menu-link zasebno i snimam ga (oduzima mi vrijeme).
Može li se to kroz SQL bazu preko neke tablice.

Imao sam Artio-SEF gdje sam u Joomla to mogao ali to mi je deinstalirano i ne bi ga ponovno instalirao.

Ako ima mogućnosti molio bih malo detaljnije kako doći do tablice menu-linkova koji prikazuju desc. i keyw.
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...

wooer

Tablica #__content, a kolone se zovu 'metakey' i 'metadesc'
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Ivan_C

Citat: wooer  u 02. Prosinac 2012, 15:09
Tablica #__content, a kolone se zovu 'metakey' i 'metadesc'
To je za article a meni treba za menu linkove. Kada odem na _menu ili _menu_types vidim nazive linkova ali ne vidim stupce za key i desc
U stvari na _menu_types vidim samo glavne menu-linkove ali ne i one koji su unutar tih glavnih. npr: vidim Excel statističke funkcije ali ne i linkove koji pripadaju toj grupi(modulu), dakle ne vidim Items u tom modulu
Ima li mogućnosti za ovo što želim?
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...

Dario

Nema posebnih stupaca za meta key i description.... Kod meni stavki to spada u parametre, pa ako editiraš neku stavku i u params polju ćeš vidjeti nešto tipa....

{"menu-anchor_title":"","menu-anchor_css":"","menu_image":"","menu_text":1,"page_title":"","show_page_heading":1,"page_heading":"","pageclass_sfx":"","menu-meta_description":"META_DESCRIPTION","menu-meta_keywords":"META_KEYWORD","robots":"","secure":0,"mega_showtitle":"1","mega_desc":"","mega_multicol":"0","mega_group":"0","mega_exclass":"","mega_width":"2","mega_subcontent":"0"}
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Ivan_C

Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...