Joomla + OpenCart = AyelShop [mišljenja]

Autor vivi, 02. Veljača 2012, 11:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vivi

Jucer mal gledam, razmisljam evo nam i joomle 2.5 .. koji web shop sad odabrati i sl. I naletim na ovo:

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/19307

Citam dobre revije, odlicne doduse, te odem pogledati kak se cijene krecu, cak vidim ima i hrvatskog jezika, sto free sto dodatnih 10 dolara:

http://www.ayelshop.com/buy-now

cca lifetime licenca 2900 kn.. sto mislite, isplativo?

Guardian

Što fali Virtuemart ? Radi na 1.7, probaj možda radi i na 2.5.

Renato

Citat: Guardian  u 02. Veljača 2012, 13:37
Što fali Virtuemart ? Radi na 1.7, probaj možda radi i na 2.5.

Da, virtuemart je moćan ali ova ekstenzija ti daje dodatnu mogućnost jer opencart ima dodatne funkcionalnosti i veći izbor predložaka koji nisu skupi. Kombinacijom joomle i ove ekstenzije može se napraviti jaaako dobar shop. Uskoro ću prezentirati jedan takav ovdje na forumu.

vivi

#3
@Guardian - a eto jednostavno se odlucilo dat priliku necemu novom, s druge strane, samo sucelje mi se cini jednostavnije od istoga.. bar ako cu suditi prema OpenCartu sto ga pogledah u demo modu te par iskustava koja citah za njega. Ono sto mi se svidjelo i ono sto me je iskreno podosta privuklo je odlicne revije na tehnicku podrsku ako dodje do sranja kakvog, a realno nisam u developer joomla rangu da znam rijesit sve  i svasta kad koja uzda pukne pa me odvali u facu hehe, drugo da radim sebi pa mi svejedno za propust dva : ) A i vrijeme je da vidmo kak funkcionishu placenje ekstenzije.. kad se vec ima prilika  :)

@Renato - Reci mi za koju shemu placanja si se odlucio / vec si ju rjesio?

Meni trenutno ono sto me zapravo jos muci oko odluke je to da sa vremenom ce se morati srediti i jel ovaj payment gateway, e sad, posto me zanima, koje su po tebi najbolje opcije za ovako nesto sa doticnom kombinacijom? Malo sam kopao preko trazilice od AyelShopa te zavrsio na OpenCart-ovom sajtu koji me je pak doveo do ovih domacih payment gateway intergracija za hrvatsku, odnosno OpenCart 1.5.xx:

RBA verzija

PBZ verzija

Da li si imao vec dosada iskustva sa istim? Imas mozda kakvu preporuku vezano za sami AyelShop sto se tice karticnog placanja?

I jos jedno pitanje (sori na bombardiranju), kak si rjesio hrvatski jezik za istu? Vidio sam ima kupiti za OpenCart hrvatski, kosta 10-ak dolara, on se bez beda intergrira i unutar AyelShopa u Joomli?

Renato

Da, imam iskustva s etomitreba (rba) i to šljaka sa svim sustavima bez beda. Ayel je dobar zato što ga možeš kombinirati s joomla predloškom i nisi ovisan o postojećim opencart rješenjima koja su po meni svi na istu foru. Hr sam rješio pomoću 10$ i to je za sada jedino rješenje. Ako budeš imao problema sa lokalizacijom, javi mi se. Pomognem ti.

vivi

#5
Uistinu odlicno hehe.. thx, ak gdje zasteka javim se  :))

komir

Imam licencu Ayelshop (sada Aceshop) i definitivno preporuka, nije skupa, a podrška odlična.
I da, potupno se slažem sa
Citat:Da, virtuemart je moćan ali ova ekstenzija ti daje dodatnu mogućnost jer opencart ima dodatne funkcionalnosti i veći izbor predložaka koji nisu skupi. Kombinacijom joomle i ove ekstenzije može se napraviti jaaako dobar shop.
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

marko227

Ima netko možda link na takav shop koji je u funkciji??

Rio_72

Što mislite o simplecaddy? Ja sam vrlo brzo i učinkovito napravio s njim webshop. Samo jedna stvar, a da se ne ponavljam da li ima kakvo rješenje za ovo. Link: http://forum.joomla.hr/index.php/topic,1677.0.html