preusmjerenje stranice

Autor TOMs, 27. Rujan 2011, 10:31

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

TOMs

Zanima me jel postoji kakva komponenta ili nešto slično gdje bi mogao npr. stranicu www.mojastranica.com preusmjeriti na www.novastranica.com
Znači kad korisnik utipka www.mojastranica.com i dođe gore, piše mu:

Ova stranica je na novoj lokaciji za par sekundi ćete biti automatski preusmjereni na novu stranicu...

ili možda da odmah kako dođe na mojastranica.com da ga odmah prebaci na novastranica.com

molim pomoć... tražim po netu ali ne mogu ništa korisnoga naći!

Unaprijed Hvala!

Onebeat

Mozes rijesit to redirectom iz cpanela ili php ili js koja ce ti to radit!

Upisi u google "js redirect" ili "how to redirect with cpanel"
Truth will set you free

ikiK

#2
MIslim da bi ipak prikladnije riješenje bilo s costum index.html koji ima željeni tekst te meta tag unutra... Ili čak dodati tekst jednostavno u offilne.php te tekst editorom meta tag i stavit stranicu offline u joomla administraciji...

Upravo idem isprobat...
...

Onebeat

Citat: ikik  u 27. Rujan 2011, 10:45
MIslim da bi ipak prikladnije riješenje bilo s costum index.html koji ima željeni tekst te meta tag unutra... Ili čak dodati tekst jednostavno u offilne.php te tekst editorom meta tag i stavit stranicu offline u joomla administraciji...

Upravo idem isprobat...

Evo prepravio sam skriptu koju ja koristim za svoje potrebe....

Na dnu skripte imas stranicu na koju zelis redirect da se napravi te u headu promjeni title i mozes dodat sto hoces još...

Truth will set you free

ikiK

Odi u joomla administraciju te pod Site Settings/Offline Message upiši željeni tekst koji želiš da se prikazuje.
Odi u predloške i u predlošku koji ti je aktualan zamjeni offline.php s ovim mojim. OBAVEZNO prije zamjeni unutra s tekst editorom ovaj kod:
<meta http-equiv="refresh" content="5; url=http://tvojsite.com/">
stavi svoj url te ovih 5 sekundi zamjeni s svojim vremenom.

Nakon toga stavi stranicu preko administracije na offline i to je to...

...

ikiK

...

ikiK

Citat: Onebeat  u 27. Rujan 2011, 11:14
Na dnu skripte imas stranicu na koju zelis redirect da se napravi te u headu promjeni title i mozes dodat sto hoces još...
Fora. kradem, makar ovako ako se prepravi pravi offline.php ostaje čak i dizajn :) Izbaci se log in forma i ostaje logo itd...
...

TOMs

Super veliko HVALA svima!

Onebeat

Citat: ikik  u 27. Rujan 2011, 11:21
Fora. kradem, makar ovako ako se prepravi pravi offline.php ostaje čak i dizajn :) Izbaci se log in forma i ostaje logo itd...

E ikik a što kažeš na hibridno riješenje ;D ^-^ :pivo:

Ubaci offline.php tamo gdje mu je mjesto i promjeni parametar gdje ce bit redirect i all in one ;D

Truth will set you free

ikiK

Nice! Mislim da nemre bolje od ovog. Samo treba taj kod na pravi offline primjenit od aktulanog predloška i savršeno  :D :pivo:
...

Onebeat

Citat: ikik  u 27. Rujan 2011, 11:53
Nice! Mislim da nemre bolje od ovog. Samo treba taj kod na pravi offline primjenit od aktulanog predloška i savršeno  :D :pivo:

Može može uvijek može bolje ;D

Da ne moraš mjenjat stranicu:)

Btw no problemo as always...
Truth will set you free

ikiK

#11
Ma ne zato lol, nego ako offline predložak ima svoj dizajn i logo od stranice onda je veća fora nego ovaj joomlin logo gore :) Al to treba svako na svom primjenit...

...

Onebeat

Citat: ikik  u 27. Rujan 2011, 11:59
Ma ne zato lol, nego ako offline predložak ima svoj dizajn i logo od stranice onda je veća fora nego ovaj joomlin logo gore :)



ma jasno mi je...malo se zezam,covjek je dosao pitat savjet dobio gotovo riješenje ;D
Truth will set you free

ikiK

A ni  :pivo: platio  ROFL
:P
...

Guardian

Trebali ste mu staviti redirect na http://forum.joomla.hr/.  ;D

Gunner

Citam ove upute koje ste stavili i cine mi se odlicne! Da li ih mogu iskoristiti i za sljedece: trebam preusmjeriti korisnike sa

www.stara-stranica.com/dokumenti/1.pdf
www.stara-stranica.com/dokumenti/2.pdf
www.stara-stranica.com/dokumenti/3.pdf

na 

www.nova-stranica.com/dokumenti/1.pdf
www.nova-stranica.com/dokumenti/1.pdf
www.nova-stranica.com/dokumenti/1.pdf