Virtuemart referral?

Autor marko227, 29. Kolovoz 2011, 16:24

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

Pozz ekipa, zanima me je li itko slučajno susreo nešto slično naslovu?

Dakle, treba mi neki dodatak za VM/Joomlu koji bi prilikom naručivanja u VM nudio korisniku da unese username ili mail od korisnika koji mu je preporučio taj webshop te na osnovi toga ovaj zaradi neki popust.

ikiK

#1
Citat:Coupon-based tracking – Your affiliates' usernames can become discount coupon codes which can be tracked. Thus, an affiliate can hand out the coupon to a person, which gains a discount, while the affiliate earns a commission;

http://www.globacide.com/virtuemart-affiliate/features.html
http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/virtuemart-extensions/virtuemart-ads/4487

Nisam s time radio ali kada sam tražio nešto slično ovo se spominjalo kao najpouzdanije i najbolje osmišljeno rješenje. Pričekaj da se javi možda netko s kakvim iskustvom.
...

marko227

Gledao sam upravo ovo i prije postanja a i sada još malo detaljnije. No mišljenja sam da je ovo malo kompliciranije od onoga što bi meni trebalo.

Krivi je forum da kažem ovo ali spreman sam i platiti neku razumnu cifru nekome tko bi ovo znao napraviti.

wooer

Ja jos uvijek na moru pa nisam u mogućnosti provjeravati ali mislim da je Jafilia ponovno oživjela. Provjeri ako ti se da.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

marko227

Koliko sam skužio na prvi pogled, Jafilia je isto što je predložio i ikik. Ne odgovara mi to jer je prekomplicirano (ili bolje rečeno ja sam ljen da to podesim).

Kad dođeš s mora javi se pa da ti to meni odradiš za lovu.
Dakle ono što trebam je neka mala komponentica sa sljedećim opcijama:

1. Da prilikom instalacije doda polje "referral" u dio gdje se registriraju novi korisnici prilikom kupovine.
Dakle, ne u Joomla! registraciju nego u virtuemart.
2. Taj referral postaje aktivan samo ako korisnik završi narudžbu/kupovinu.
3. U konfiguraciji te komponente da postoje opcije za postavljanje popusta.  1 korisnik = 1%, 2 korisnika=2% i td..
4. Postojanje opcije za uključivanje i isključivanje tih popusta.